Trening dla kobiet adidas wiosna/lato 2022

Moda sportowa
Przewodnik Urody – Uroda – Moda

Poznaj wszystkie odsłony kolekcji treningowej dla kobiet adidas na sezon wiosna/lato 2022. Adilibria, Techfit, Clima365, Core Performance i Lumina – wyglądaj i czuj się doskonale w stylowym wydaniu butów i ubrań marki adidas.

 

Adilibria i Techfit

Magiczne triki, proste ćwiczenia i szybkie wskazówki dietetyczne. Cel na najbliższe miesiące? Idealna sylwetka na wakacje! Gdy za oknem coraz cieplej ? wyjdź mu naprzeciw! Co będzie potrzebne? Wystarczy wygodny strój, buty sportowe i trochę zielonego terenu lub sala fitness. Zacznij lato od idealnej sylwetki z kolekcjami ubrań do ćwiczeń ? adidas TECHFIT? i adidas adilibria. Aby lepiej wykorzystać trening, odzież została zaopatrzona w chłodzący system ClimaCool? oraz specjalne opaski Powerbands, które znacznie poprawią Twoją postawę i wyniki w sporcie.

Clima365

Do ćwiczeń zabierzesz się chętniej, gdy będziesz miała pewność, że podczas ostrego treningu wyglądasz i czujesz się świetnie. W kolekcji odzieżowej adidas Clima365 zastosowano jedną z wiodących technologii marki adidas ClimaCool?, która gwarantuje chłód od początku do końca treningu! Dzięki wentylacji 365° wokół całego ciała, ubrania i obuwie z kolekcji Clima365 pozwolą utrzymać odpowiednią wilgotność podczas największego wysiłku.

Core Perfomance

Uwielbiasz długie rowerowe trasy i intensywne trening? Od ćwiczeń oczekujesz mocnych wrażeń i adrenaliny?  Niezależnie czy uprawiasz sport na siłowni czy na dworze, ubrania z linii adidas Core Performance będą z Tobą zawsze wtedy, gdy będziesz najbardziej narażona na obtarcia i kontuzje. W odzieży wykorzystano unikalną technologię X-Static?, utrzymującą chłód i eliminującą bakterie, które wywołują powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Materiał zastosowany w kolekcji Core porusza się zgodnie z ruchami ciała, a  tkanina Climalite?, wspomagana przez technologię ClimaCool?, zapewnia dobrą oddychalność odprowadzając pot przez długie godziny.

 

 

 

Lumina

Wygodne, miękkie i naturalne materiały powstałe z myślą o kolekcji adidas Lumina, dostarczą Ci pełnej swobody ruchów i pozwolą skoncentrować się wyłącznie na sobie i perfekcyjnym wykonaniu ćwiczeń. Dla poprawy wyników w sporcie tkanina Climalite? spowoduje, że Twoje ciało będzie suche i utrzyma stałą temperaturę. Ubrania idealnie się sprawdzą podczas uprawiania odprężającej jogi. Zrelaksuj się i odnajdź wyciszenie z adidas Lumina!

Więcej informacji na www.adidas.com.