Innowacyjna linia odzieży

Reebok na Ilovebeauty.pl

Linia odzieży EasyTone obejmuje stylowe górne oraz dolne partie odzieży, zaprojektowane w celu kształtowania kluczowych mięśni w trakcie ich noszenia. Kolekcja łączy w sobie funkcjonalności i styl, oferując artykuły, które zapewniają modny wygląd na co dzień, a równocześnie kształtują sylwetkę. W skład linii EasyTone wchodzą długie spodnie, spodnie capri i krótkie spodenki oraz koszulki w żywych kolorach.

Innowacyjna linia odzieży obejmuje opracowane przez firmę Reebok taśmy ResisTone wykonane z odpornego, ale elastycznego materiału i rozmieszczone, w oparciu o badania anatomiczne, w strategicznych miejscach – tam, gdzie najbardziej przylegają do ciała. Taśmy powodują opór, co z kolei skłania mięśnie do wysiłku.

Spodnie z tkaniny dzianinowej z wzorem żakardowym posiadają podwójne taśmy ResisTone wokół pośladków i ścięgien podkolanowych. Rozmieszczenie oraz dopasowanie taśm pomaga wzmacniać pośladki i mięśnie czworogłowe ud.

Koszulki posiadają wbudowane taśmy ResisTone naprężone w okolicach łopatek. Rozmieszczenie oraz dopasowanie taśm pomaga kształtować sylwetkę w celu podkreślenia jej kształtów oraz osiągnięcia wszelkich korzyści zdrowotnych wynikających z poprawy ogólnej postawy ciała.

W tym sezonie obuwie EasyTone nadal zapewnia modne rozwiązanie dla osób, które chcą kształtować swoją sylwetkę każdego dnia. Ich rewolucyjna technologia oparta na systemie innowacyjnych podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta wraz z technologią transferu powietrza powoduje naturalną niestabilność przy każdym kroku. Zaprojektowano ją w celu wzmacniania kluczowych mięśni podczas chodzenia i codziennych czynności. Rezultatem wysokiego stopnia zaawansowania technologii EasyTone, pozwalającej na uwzględnienie aspektów estetycznych podczas projektowania obuwia, jest linia modnych i zgrabnych butów – nikt nie musi wiedzieć, że Twoje buty pracują nad kształtem Twojej sylwetki!

EasyTone to wybór milionów kobiet na całym świecie. To idealne rozwiązanie dla tych, które dysponują zbyt małą ilością czasu, aby dotrzeć na siłownię oraz kobiet, które wymagają nieco więcej od codziennej aktywności.

Eva Mendes, Helena Christensen, a także Edyta Herbuś wybrały EasyTone, aby zachować godną pozazdroszczenia sylwetkę, co jest świadectwem skuteczności i wyrazem uznania dla zaangażowania EasyTone w stworzenie dostępnej, modnej odzieży pomagającej w formowaniu sylwetki.

Więcej informacji na stronie Reebok: www.reebok.com.